Atribuită
Cumpărare directă
PARCHET EXPERT 10MM C32 8072 NOSTALGIE 90 PAC x 63,02 PLINTA PARCH CANAL 10456-6025 STJ ELEGAN 70 BUC x 12,77 COLT INT PLINTA 10456-6025 ST ELEG 4/S 15 SET x 6,97 COLT EXT PLINTA 10456-6025 ST ELEG 2/S 15 SET x 4,03 CAPETE ST/DR PLINTA 10456-6025 ST ELEGAN 15 SET x 6,30 ELEMENT IMB PLINTA 10456-6025 ST ELE 5/S 10 SET x 7,48 FOLIE PEE 2,5MM 25 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) 6 ROL x 42,26 SET ACC MULTICUTTER LEMN 2607017323 1 SET x 100,84 CHIT ACRILIC PARCH.WOODFLEX FAG 280ML 3 BUC x 8,22 MOMENT POWER FIX 385G EXTREME 10 BUC x 14,16
- Număr anunț
- DA24842064
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44112240-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.420,62 RON
- Valoare atribuită
- 7.420,62 RON
- Data publicării
- 14.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.