Atribuită Cumpărare directă

Saci polietilena pentru deseuri infectioase, galbeni, inscriptionati cu pictograma „Pericol biologic”. Certificat ADR. Dimensiuni :500×700 mm (*saci au grosimea de 50-70 μ ) Capacitate:40 L mai putin

Număr anunț
DA24848953
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
Furnizor / câștigător
VIVIENE SRL (CUI 15505109)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.990 RON
Valoare atribuită
2.990 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.990 RON

din 2.990 RON estimat