Atribuită
Cumpărare directă
MORCOVI 30KG,TELINA RADACINA 7KG,ARDEI ROSU 1KG,CONOPIDA 3KG,PASTARNAC 7KG,PATRUNJEL RADACINA 7KG,CLEMENTINE 16 KG,LAMAI 2.183 KG, MERE 36.1KG,BANANE 36.3KG,PAHARE UNICA FOL 50B/SET 3SET,SERVETELE DE MASA 2PACH,IZVORUL MINUNILOR APA PLATA 2L 30 BUC mai putin
- Număr anunț
- DA24840816
- Autoritate contractantă
- LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
- Furnizor / câștigător
- IANATETI IMPEX SRL (CUI 8784051)
- Cod CPV
- 15331100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 700,59 RON
- Valoare atribuită
- 700,59 RON
- Data publicării
- 13.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.