Atribuită Cumpărare directă

Serviciile constau in: -efectuarea si depunerea la minister a anexelor in vederea solicitarii platilor si justificarii banilor primiti , a dosarelor aferente proiectului - intocmirea corespondentei intre solicitant si Ministerul Dezvoltarii

Număr anunț
DA24841644
Autoritate contractantă
COMUNA OSTRA (CUI 4441417)
Furnizor / câștigător
FLORI-GEORGIS CONSULTING SRL (CUI 19161423)
Cod CPV
79411000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat