Atribuită
Cumpărare directă
Activitatea de service va include : - Intocmirea de fise si rapoarte service pentru fiecare sistem verificat ; - intocmirea de proces verbal de asistenta tehnica de depanare si daca este cazul propunere de casare ; - interventie la defectiuni in cursul lunii ori de cate ori este cazul, la solicitarea clientului ; - devirusare sistem PC ; - depanare soft la solicitare ; - depanare hardware sisteme PC si aparatura birotica ; Operatiuni hardware/software sisteme PC : - Upgrade (modernizare) calculatoare - Instalare si update de drivere - Rescriere si upgrade de BIOS - Verificare registri system de operare - Instalare de sisteme de operare si aplicatii software - Rulare program antivirus si devirusare sistem PC, daca este cazul - Instalare de periferice - Verificare conectare in retele LAN si WAN - Salvare si back-up de date daca este cazul - Dignosticare sitem de operare - Verificat/inlocuit conectica, verificat contacte electrice - Instalare aplicatii - Optimizare sistem operare - Curatare de praf a componentelor interne ale sistemului - Curatare, ungere coolere procesoare si surse alimentare In cazul in care suntem solicitati garantam ca suntem la sediul dumneavoastra in 15minute. Mentionam ca pentru buna desfasurare a contractului , pe toata perioada acestuia, societatea noastra va desemna un tehnician IT asignat beneficiarului
- Număr anunț
- DA24852577
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
- Cod CPV
- 50312000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69.520 RON
- Valoare atribuită
- 69.520 RON
- Data publicării
- 15.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.