Atribuită Cumpărare directă

10 2000561 USITA VIZITARE PLASTIC 20X20 ALB BUC 2,00 14,58 24,50 4,66 20 1042392 SET 4 CREIOANE DULGHER 18CM 1209818A SET 1,00 7,08 5,95 1,13 30 5009715 SURUB RIG. AUTOFI. 212/3,5X25MM(250 BUC) CUT 2,00 13,97 23,48 4,46 40 5001135 SURUB RIG. CU DIBLU 6X45MM(100 BUC) CUT 1,00 20,09 16,88 3,21 50 5006975 PLACA RIG. NORM. RB 9,5 (1,2X2,6M) BUC 4,00 20,81 69,95 13,29 60 5007021 PROFIL UD 28X3000/0,5MM BUC 12,00 4,96 50,02 9,50 70 5007023 PROFIL CD 60X3000/0,5MM BUC 12,00 8,62 86,92 16,52 80 5000506 PROFIL DE COLT 3M BUC 10,00 2,11 17,73 3,37 90 5008040 TESATURA FIBRA STICLA 145G(10MP/ROLA) ROL 2,00 31,42 52,81 10,03 100 5010276 BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX50M 4359-44 BUC 1,00 6,99 5,87 1,12 110 1024649 BANDA IZOL 20X19 ROSU TESA 53947/53988 BUC 1,00 6,71 5,64 1,07 120 1024650 BANDA IZOL 20X19 NEGRU TESA 53947/53988 BUC 1,00 6,71 5,64 1,07 130 5014142 VOPSEA LAV.MISTER WEISS 17 L+AMORSA 3 L BUC 2,00 82,34 138,39 26,29 140 5001375 AMORSA PT ZIDARIE KOBER 4L BUC 2,00 39,69 66,71 12,67 150 5013230 CS15 SILICON CERESIT SANITAR ALB 280 ML BUC 2,00 16,39 27,55 5,23 160 5014425 SET TRAFALET 100MM CU TAVA HOLZER 2127 BUC 1,00 15,04 12,64 2,40 170 5012742 TRAF POLIAC GALB CU NEGR 250X70 H02-0411 BUC 1,00 14,45 12,14 2,31 Pagina 2 180 5012762 TRAF. POLIACRYL BICOLOR 250X70 H 02-0911 BUC 1,00 14,22 11,95 2,27 190 5016139 GRATAR ZUGRAVIT PVC MARE BUC 2,00 3,42 5,75 1,09

Număr anunț
DA24897846
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
640,52 RON
Valoare atribuită
640,52 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

640,52 RON

din 640,52 RON estimat