Atribuită Cumpărare directă

Fasa elastica confectionate dintr-un amestec de bumbac, poliamide si vascoza, ce asigura o elasticitate de 150% si impiedica alunecarea. Tesatura hipoalergenica, ce permite respiratia tegumentului. Cu cleme metalice pentru o fixare corespunzatoare. Dimensiuni : 10cm/4.5m. Ambalaj individual; Marcaj CE . Produsele vor fi insotite la livrare de declaratie de conformitate . Termenul de valabilitate al produselor va fi de min. 12 luni de la data receptiei. Comanda va fi transmisa si prin fax/e-mail.

Număr anunț
DA24863222
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141113-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
313,20 RON
Valoare atribuită
313,20 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

313,20 RON

din 313,20 RON estimat