Atribuită Cumpărare directă

apte de consum 3.5% 60*2.4=144, iaurt 1000g 40*3.629=145.16, iaurt 200g 91*1.19=108.29, sana 200g ... mai departe

Număr anunț
DA24853163
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TRENULETUL VESELIEI (CUI 17965669)
Furnizor / câștigător
COMLACT SRL (CUI 15899615)
Cod CPV
15511100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503,36 RON
Valoare atribuită
503,36 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
16.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503,36 RON

din 503,36 RON estimat