Atribuită
Cumpărare directă
Mentenanta include: • Verificare periodica si monitorizare website (uptime, viteza incarcare pagini) • Actualizarea paginilor web de continut sau catalogului de produse si servicii (text, imagini, continut multimedia) prin intermediul interfatei de administrare site; • Prelucrarea si optimizarea continutului multimedia pentru utilizare online; optimizarea (si urmarirea) experientei vizitatorului pe site; • Configurarea si administrarea conturilor de e-mail, conturi administratori si editori site; • Actualizare website platforma tehnica, instalare de plug-in-uri, adon-uri si scripturi compatibile; • Verificari periodice ale domeniului (DNS, notorietate, antispam) si performante infrastructura hardware gazduire web; • Servicii de asistenta si suport tehnic online, telefonic sau la sediul clientului; mentenanta site la distanta.
- Număr anunț
- DA24853607
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
- Cod CPV
- 72415000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.190 RON
- Valoare atribuită
- 3.190 RON
- Data publicării
- 15.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.