Atribuită Cumpărare directă

Transportul persoanelor cu dizabilitati si a insotitorilor care locuiesc in Navodari si Peninsula si frecventeaza Centrele sociale pentru Educatie Incluziva din orasul Constanta (Delfinul, Maria Montessori si Albatros ) avand in vedere prevederile Legii educatiei nationale nr. 1 / 2011 - art. 84 si art. 85, Legea 448/ 2006 privind protectia si promovarea drepturilor persoanelor cu handicap, art. 22 si HCL Navodari nr. 6 / 13.01.2017 privind aprobarea asigurarii transportului elevilor din invatatmantul obligatori si transportul persoanelor cu handicap si insotitorilor acestora, pentru un numar de 16 copii pe ruta strada Constantei - strada Plopilor- strada Recoltei- strada Plopilor- strada Primaverii- strada Albinelor - strada Randunelelor - strada Frunzelor- strada Marii- Peninsula- Constanta (CSEI ''Albatros"- CSEI "Delfinul"- CSEI "Maria Montessori"), 4 curse/ zi (2 curse dus si 2 curse intors) pentru o distanta de 24,5 km/ sens, pentru perioada ianuarie- iunie 2020. Prestatorul va asigura conducator auto pentru autovehicul, combustibilul necesar functionarii, piesele de schimb si reparatiile necesare bunei functionari. a autovehicolului, in caz de defectiuni. Prestatorul va fi raspunzator de siguranta persoanelor in trafic si va respecta legislatia in vigoare.

Număr anunț
DA24854827
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
OVA TRAVEL SRL (CUI 22219665)
Cod CPV
60172000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.518 RON
Valoare atribuită
28.518 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
19.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.518 RON

din 28.518 RON estimat