Atribuită Cumpărare directă

Kit cateter permanent dublu lumen, pediatric pentru hemodiliza 12FR, 19 CM pana la manson , 24 cm lungime totala COMANDA FERMA PENTRU 14.01.2020

Număr anunț
DA24840150
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
Cod CPV
33141200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.288 RON
Valoare atribuită
1.288 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.288 RON

din 1.288 RON estimat