Atribuită
Cumpărare directă
Verificare aparatura medicala la cerere pentru platforma electrochirugicala Valleylab, constand in: verificarea conexiunilor electrice; verificarea cablurilor de masa; curatarea placilor electronice si a altor component; verificarea ventilatoarelor; teste de verificare a puterilor pe diverse sarcini; teste de electrosecuritate de joasa si inalta tensiune, joasa si inalta frecventa; teste de Securitate ale placilor de pacient; teste pentru verificarea pragurilor alarmelor; verificarea accesoriilor, cu intocmire de buletin de verificare. Se acorda 6 luni garantie pentru piesele inlocuite si 12 luni pentru manopera.
- Număr anunț
- DA24840235
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 50400000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 13.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.