Atribuită Cumpărare directă

Mobilier din sticla-vitrina 2 bucati

Număr anunț
DA24870153
Autoritate contractantă
PRIMARIA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 2842927)
Furnizor / câștigător
CRISMOBILIER SRL (CUI 36904676)
Cod CPV
39100000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.400 RON
Valoare atribuită
17.400 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.400 RON

din 17.400 RON estimat