Atribuită
Cumpărare directă
TRUSA, TRUSE TRANSFUZIE sange,ac de plastic si luer-lock, Transfuzor sangeGermanmed Certificat CE, SERINGI,seringa 1 ml (100 UI insulina) cu ac detasabil, Sonda, sonde duodenale Levin nazogastroduodenale CH 20, Sonda de aspiratie cu valva CH 10, Sonda Foley 2 cai si balonas CH 14 - 100 buc, Sonda Foley 2 cai si balonas CH 16 - 110 buc, Sonda Foley 2 cai si balonas CH 18 - 100 buc.
- Număr anunț
- DA24854482
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
- Cod CPV
- 33141641-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 938,90 RON
- Valoare atribuită
- 938,90 RON
- Data publicării
- 15.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.