Atribuită
Cumpărare directă
Aranjament festiv din flori naturale, cu forma dreptunghiulara, realizat in culorile drapelului Romaniei (albastru, galben, rosu), cu dimensiuni minime de 200x250 mm - 10buc x 160 lei, Buchete din trandafiri naturali in culorile tricolorului: buchetul contine minim 20 de fire de trandafiri, culorile fiind asezate concentric: albastru situandu-se in mijloc - 2 bu x 250 lei, Flori in ghiveci: begonia de culoare rosu intens, cu coronament bogat, cu diametrul ghiveciului de aprox 12 cm in ghiveci, Fiecare planta la ghiveci va fi livrata cu ambalaj in forma rotunda de culoare verde, legat cu panglica subtire tricolor - 50 buc x 22 lei, Panou floral cu personalizare - aranjament festiv din flori naturale cu inflorescenta mica, in forma dreptunghiulara, realizat pe fundal din flori naturale verzi (santini) cu inscrisurile "24 Ianuarie" din flori naturale albe (crizanteme); cocarda supradimensionata, in culorile tricolorului. Dimensiuni aproximative: 1200 mm x 700 mm - 1 buc x 1800 lei.
- Număr anunț
- DA24865103
- Autoritate contractantă
- ANSAMBLUL ARTISTIC PROFESIONIST "CONSTANTIN ARVINTE" AL CONSILIULUI JUDETEAN IASI (CUI 38595054)
- Furnizor / câștigător
- XENIA SRL (CUI 3625870)
- Cod CPV
- 03121210-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 17.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.