Atribuită Cumpărare directă

Mentenanta CityManager compus din: Modul Hotarari – Evidenta Hotararilor si publicarea automata pe site-ul Institutiei Modul Proiecte de hotarari - Evidenta proiectelor de hotarari si publicarea automata pe site-ul Institutiei Modul Situatii Financiare – Evidenta documentelor financiar-contabile si publicarea automata pe site-ul Institutiei) Modul Dispozitii – Evidenta dispozitiilor si publicarea automata pe site-ul Institutiei Modul Declaratii de avere si interese – Evidenta declaratiilor si publicarea automata pe site Modul Anunturi de interes public (se pot crea oricâte categorii se doresc) Ex. - Concurs de angajare, - Anunturi colective - Anunturi de achizitii, publicatii de casatorie etc) - Rapoarte de activitate - Oferte vanzare (cf. lege 17) - Transparenta salariilor (cf.lege 153/2017) - Stiri si evenimente - Publicatii de casatorie - Documente utiile / acte necesare pentru fiecare departament in parte MONITORUL OFICIAL LOCAL cf. Cod Administrativ din data 03.07.2019 Gazduire aplicatie/module Gazduire pagina web

Număr anunț
DA24869112
Autoritate contractantă
COMUNA SUGAG (CUI 4562427)
Furnizor / câștigător
SMARTCITY SOLUTIONS SRL (CUI 38084505)
Cod CPV
48900000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.042,04 RON
Valoare atribuită
5.042,04 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.042,04 RON

din 5.042,04 RON estimat