Atribuită Cumpărare directă

Servicii CATV conform oferta atasata pret lunar - 176 lei, fara TVA

Număr anunț
DA24880692
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA ANTI-DOPING (CUI 18018990)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
92232000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.112 RON
Valoare atribuită
2.112 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.112 RON

din 2.112 RON estimat