Atribuită Cumpărare directă

Reparare electromotor Pn=18,5 KW ,EP.Soda 3

Număr anunț
DA24879737
Autoritate contractantă
Societate Comerciala Uzina Termoelectrica Midia Navodari (CUI 14325363)
Furnizor / câștigător
R.U.E.L. SRL (CUI 8713018)
Cod CPV
50532100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.797 RON
Valoare atribuită
2.797 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.797 RON

din 2.797 RON estimat