Atribuită Cumpărare directă

Servicii de alimentatie publica la Hotel Continental Forum Targu Mures. Total: 1500 Lei/ camera/ noapte (TVA inclus) Conform necesar -FABULAMUNDI-20 persoane/ 21.01.2020-

Număr anunț
DA24875948
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARTE DIN TARGU MURES (CUI 4323101)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55300000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.428,57 RON
Valoare atribuită
1.428,57 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.428,57 RON

din 1.428,57 RON estimat