Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare CASCO pentru Vw Caravelle cu nrumarul de inmatriculare B 63 YNS, pentru o perioada de 12 luni, incepand cu data de 01.02.2020. Atasam certificat de inmatriculare.

Număr anunț
DA24859231
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
695,30 RON
Valoare atribuită
695,30 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
16.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

695,30 RON

din 695,30 RON estimat