Atribuită
Cumpărare directă
DCI: HIDROLIZAT DE PROTEINA DIN CREIER DE PORCINA; 215.2mg/ml - 10ml Cutie x 5 fiole din sticla bruna cu punct de rupere x 10ml; APP: EBEWE NEURO PHARMA GMBH RUGAM PRECIZAREA PE FACTURA A APP-ULUI, A LOTULUI SAU A SERIEI, A TERMENULUI DE VALABILITATE SI A CODULUI CIM
- Număr anunț
- DA24903327
- Autoritate contractantă
- SPITALUL FILISANILOR (CUI 5077722)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
- Cod CPV
- 33661700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 947,60 RON
- Valoare atribuită
- 947,60 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.