Atribuită
Cumpărare directă
Specie Cant./ UM U.M. Preţ RON Cantitate Preț total fără TVA U.M. fără TVA 1 ANTIRHINIUM SONET SCARLET 1000 sem plic 80.73 3 242.19 2 ANTIRHINIUM SONET WHITE 1000 sem plic 80.73 3 242.19 3 ANTIRHINIUM SONET YELLOW 1000 sem plic 80.73 3 242.19 4 CELOSIA PLUMOSA GLORIOS MIX 1000 sem plic 52.29 5 261.45 5 CINERARIA MARITIMA CANDICANS 25 gr plic 206.42 2 412.84 6 CINERARIA MARITIMA SILVEDUST 5 gr plic 81.65 10 816.50 Total fără TVA : 2217.36
- Număr anunț
- DA24870283
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE UTILITATE PUBLICA SEROPLANT BRAILA -ACTIVITATE ECONOMICA (CUI 12941510)
- Furnizor / câștigător
- HORTIGALA SRL (CUI 17779623)
- Cod CPV
- 03111900-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.217,36 RON
- Valoare atribuită
- 2.217,36 RON
- Data publicării
- 17.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.