Atribuită Cumpărare directă

Conform descrierii din catalog, oxigen tehnic, puritate = 99,5 % in butelii 10.7 mc la 200 bar (30 butelii x 10,7 mc/buc = 321 mc). Racordul la ventilul recipientului: DIN 477 nr. 9 G ¾”. Nu se va percepe chirie pentru recipienti (butelii) de catre S.C. Messer Romania Gaz SRL pentru o perioada mai mica de 5 zile. Livrarea se va face intr-o singura transa, respectiv pana la data de 04.02.2020. Produsele vor indeplini conditiile de calitate, marcare (etichetare) si garantie conform parametrilor calitativi prevazuti in standardele profesionale. La finalizarea achizitiei directe din SEAP se va semna un contract emis de catre autoritatea contractanta.

Număr anunț
DA24866620
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24111900-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.824,80 RON
Valoare atribuită
2.824,80 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.824,80 RON

din 2.824,80 RON estimat