Atribuită
Cumpărare directă
Articole birotica in conformitate cu descrierea furnizorului, dupa cum urmeaza: -Biblioraft bibliorafturi plastifiat carton rigid plastefiat 7,5 cm 75 mm A4 margine metalica NOKI- Culoare Negru sau Albastru -Dosar dosare de incopciat 1/1 1 / 1 cu ghiare din carton duplex alb 230g 230gr 230 g gr grame B4U -Dosar dosare din plastic pvc pp cu sina si doua 2 perforatii gauri pentru incopciat NOKI-Culoare Negru sau Albastru -Banda benzi adeziva adezive scoci 19x33 19 x 33 19*33 m transparenta B4U- Culoare Transparent -Fluid alb corector pasta corectoare pe baza de solvent cu pensula 20 ml 20ml NOKI -Perforator perforatoare din metal metalic metalice profesionale capacitate de perforare 60 coli B4U -Perforator din metal metalic capacitatea de perforare 30 35 coli B4U DL8260 -Capsator din metal metalic cu carcasa din plastic 25 30 coli cu capse 24/6 315 B4U -Folie folii file de protectie documente A4 din plastic pvc pp 50 microni 100 bucati set NOKI -Pix cu mecanism corp din plastic clema metalica albastru negru rosu SCHNEIDER OFFICE - Culoare Albastru Cantitatile totale se regasesc mai sus in comanda.
- Număr anunț
- DA24864162
- Autoritate contractantă
- Comisia Nationala de Strategie si Prognoza (CUI 15599677)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192121-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.377,25 RON
- Valoare atribuită
- 1.377,25 RON
- Data publicării
- 16.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.