Atribuită
Cumpărare directă
Articol Denumire MA Cant. UV 32790636 EMEKA MOUNTAIN H.IG.STR.2 BU 1 1 40938284 SUMA D4 PAST.DEZINF. 30 RE 1 1 26041194 ECONOMIC DETARTRANT WC 5L BU 2 1 98139900 JASOL SANI WC DETARTRANT BI 1 1 17281585 NEVE H.IG.CEL.2STR.6X170 BU 2 1 20649802 ONDA HART.IG.2STR40BUC PG 1 40 56153174 FINE TO.PROS.PLIAT V 1ST BU 4 4 47648761 PERIND MATURA+COADA LEMN BU 5 1
- Număr anunț
- DA24881625
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 10 SUCEAVA (CUI 18238065)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 393,51 RON
- Valoare atribuită
- 393,51 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.