Atribuită Cumpărare directă

ERTAPENEMUM Cutie x 1 flacon de sticla continand pulb. pt. conc. pt. sol. perf. (2 ani) MERCK SHARP & DOHME LTD-MAREA BRITANIE

Număr anunț
DA24884200
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33651300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.279 RON
Valoare atribuită
6.279 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.279 RON

din 6.279 RON estimat