Atribuită
Cumpărare directă
NITROMINT RETARD 2.6 mg x 60 compr. _ Nitromint 2.6 mg (Nitroglicerinum),in insuficineta cardiaca. QUETIAPINA ZENTIVA 200 mg X 60 compr.elib.prel. -Quetiapină Zentiva comprimate cu eliberare prelungită este indicată pentru: Tratamentul schizofreniei. ...... ASPATOFORT sol.inj.10 ml X10 fiole - ASPATOFORT sol.inj.10 ml X10 fiole , Grupa farmacoterapeutica: terapia ficatului, combinatii. ADRENALINA sol.inject. 1mg/ml x 10 fiole - Adrenalina sol.inj. 1mg/ml x 10 fiole. NEOPREOL ung. X 40 g -Neopreol este un medicament recomandat pentru aplicare cutanata si asociaza doua substante: sulfatul de neomicina (cu proprietati antimicrobine) cu un glucocorticoid de sinteza – prednisolona (cu actiune antiinflamatoare) CAVINTON FORTE 10 mg X 30 compr.- Neurologie: Tratamentul diverselor forme de tulburări circulatorii cerebrale: apărute după accident vascular cerebral, demenţă vasculară, arterioscleroză cerebrală, encefalopatie hipertensivă şi post-traumatică, insuficienţă vertebrobazilară. Oftalmologie: CANDESARTAN ATB 16 mg X 30 compr.Ca Tine loc de comanda !!!
- Număr anunț
- DA24871956
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- BIO EEL SRL (CUI 1199107)
- Cod CPV
- 33622000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.077,82 RON
- Valoare atribuită
- 2.077,82 RON
- Data publicării
- 17.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.