Atribuită
Cumpărare directă
COMPOZITIE Perhidrol (apa oxigenata 30%), apa demineralizata, EDTA, acid fosforic. ACTIUNE : Dezinfectant de uz general.Apa oxigenata 3% are o actiune de curatare a suprafetei pe care se aplica, prin eliberarea rapida si efervescenta a oxigenului. Peroxidul de hidrogen are actiune hemostatica usoara sau moderata, favorizand epitelizarea tesuturilor. UTILIZARE : Aplicații directe ale produsului pe suprafata pielii afectate. Tip ambalaj Flacon 1.000 mL Produsele vor fi insotite la livrare de declaratie de conformitate . Termenul de valabilitate al produselor va fi de min. 12 luni de la data receptiei. Comanda va fi transmisa si prin fax/e-mail.
- Număr anunț
- DA24871275
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 24315300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209,70 RON
- Valoare atribuită
- 209,70 RON
- Data publicării
- 17.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.