Atribuită Cumpărare directă

Pachet complet steril protectie cat. III antiviral -protectie tulpini mutante de gripa Continut: manusi sterile cat III nivel 3 masca FFP3 antivirala protectie dubla (inspir-expir) combinezon complet cu gluga si protector de pantof cat III clasa 4 ochelari antiaburire cat III

Număr anunț
DA24911989
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA ARGES (CUI 7549660)
Furnizor / câștigător
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.900 RON
Valoare atribuită
15.900 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.900 RON

din 15.900 RON estimat