Atribuită
Cumpărare directă
1.Pal Nuc H1709 buc 2.5 pret unitar 246.90 valoare 617.25 2.PFL/hdf alb buc 1.5 pret unitar 67.48 valoare 101.22 3.Cant abs 22x0.4 nuc H1709 ml 32 pret unitar 0.61 valoare 19.52 4.Cant abs 22x2 nuc H1709 ml 21 pret unitar 2.00 valoare 42.00 5.Pal Cires H1706 buc 2.5 pret unitar 246.90 valoare 617.25 6.Pal verde smarald U655 buc 0.5 pret unitar 369.83 valoare 184.92 7.Pal Stejar 740 buc 0.5 pret unitar 275.10 valoare 137.55 8.Pal alb neted 110SM buc 2 pret unitar 213.22 valoare 426.44 9.Cant abs 22x04 alb ml 34 pret unitar 0.60 valoare 20.40 10.Cant abs 22x2 alb ml 31 pret unitar 1.60 valoare 49.60 11.Cant abs Stejar 740 ml 6 pret unitar 2.67 valoare 16.02 12.Cant abs verde smarald 22x0.4 ml 10 pret unitar 0.80 valoare 8.00 13.Cant abs verde smarald 22x2 ml 6 pret unitar 2.7 valoare 16.20 14.Cant abs cires 22x0.4 ml 24 pret unitar 0.60 valoare 14.40 15.Cant abs 22x2 ml 24 pret unitar 1.60 valoare 38.40 16.Aplicat cant abs 22x0.4 ml 97 pret unitar 1.00 valoare 97.00 17.Aplicat cant abs 22x2 ml 82 pret unitar 1.50 valoare 123.00 18.Aplicat cant abs 44x2 ml 5 pret unitar 3.50 valoare 17.50 19.Debitare marfa ml 250 pret unitar 0.80 valoare 200.00
- Număr anunț
- DA24881281
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- PALMOB SRL (CUI 16331388)
- Cod CPV
- 44175000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.746,67 RON
- Valoare atribuită
- 2.746,67 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.