Atribuită Cumpărare directă

Realizare documentatia DALI pentru investiţia MODERNIZARE PRIN ASFALTARE DRUM FORESTIER MĂDĂRAȘ MARE 0-2,7 KM si MĂDĂRAŞ MIC 0-2,9 KM. Preţul servicii de proiectare include şi elaborarea documentaţiilor pentru obţinerea avizelor şi acordurilor.

Număr anunț
DA24901773
Autoritate contractantă
Comuna Madaras (CUI 14596052)
Furnizor / câștigător
AZATECH PLAN S.R.L. (CUI 41164833)
Cod CPV
71322000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.800 RON
Valoare atribuită
44.800 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.800 RON

din 44.800 RON estimat