Atribuită Cumpărare directă

Confecționat Suport -R-28 M2F 01051300 7 buc Confecționat Șpile Volet -R-28M2 AD 01277 100 buc Confecționat Colțar Inferior 28M2 AD 01015A 1 buc Confecționat Suport Colier (plastic "T") 42 buc Confecționat Bolț Joncțiune 2 buc Confecționat Articulație (Mâner închidere cabină Moto) 4 buc Confecționat 28 M2F01050800 4 buc Confecționat Ax cu Siguranță(Cu Arc Stabilizator) 4 buc Confecționat Șurub M4x30-NA 50026 150 buc Confecționat Închizător Cabină 30 buc Confecționat Ax Principal Joncțiune B2 1 buc Confecționat Cheie Joncționare Aripi "B2" 1 buc Confecționat Întăritură Joncționare Aripi "B2" 28BF01 094 8 buc Confecționat Tijă Reglaj Palonier B2(Dublă) 7 buc Confecționat Intăritură -28.15.01.067 1 buc Confecționat Manșă Echipată "Moto" 28M2 F02 020.01 8 buc

Număr anunț
DA24890313
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
EURO BUSINES SRL (CUI 14285625)
Cod CPV
45262670-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.004 RON
Valoare atribuită
26.004 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.004 RON

din 26.004 RON estimat