Atribuită Cumpărare directă

iaurt 3,5% natural 150gr,mozzarela baton 1,1kg,lapte consum 1,5%grasime carton,sana 3,6% 200 gr,iaurt 3,6% 5kg horeca,cascaval dalia patrat 600gr,smantana 16% galetusa 900gr

Număr anunț
DA24914908
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE IRIS (CUI 17965642)
Furnizor / câștigător
CARMO-LACT PROD SRL (CUI 5908104)
Cod CPV
15551310-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
322,70 RON
Valoare atribuită
322,70 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

322,70 RON

din 322,70 RON estimat