Atribuită Cumpărare directă

RAMA WC UNIC ALB 40301 5 buc 19,13 FLOTOR WC FILET ALAMA ALIM. LATERALA A16 1/2 5 buc 22,54 ROBINET SUB PRESIUNE DE CLATIRE PISOAR ATS001 ALCA PLAST 1 buc 98,14 BEC LED E27 10W 2 buc 23,13 CERESIT SILICON SANITAR TRANS 280ML 463278/1039616 1 buc 11,62

Număr anunț
DA24881571
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
364,39 RON
Valoare atribuită
364,39 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

364,39 RON

din 364,39 RON estimat