Atribuită Cumpărare directă

SOL SNIIA :- Pachet de produse si servicii informatice de asigurare a conformitatii si securitatii datelor cu caracter personal a utilizatorilor SNIIA, conform obligatiilor GDPR. Servicii de siguranta in informatica - SOL SNIIA pentru 3 statii pe 1 luna pentru perioada 22.01.2020 - 21.02.2020.

Număr anunț
DA24880773
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
Furnizor / câștigător
IQ MANAGEMENT S.R.L (CUI 199311)
Cod CPV
72910000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111,75 RON
Valoare atribuită
111,75 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111,75 RON

din 111,75 RON estimat