Atribuită
Cumpărare directă
DCI ACIDUM TRANEXAMICUM Forma farmaceutică SOL. INJ. PT. ADM. I.V.SI ORALA Concentrația 500mg/5ml Cod ATC B02AA02 Acțiune terapeutică ANTIFIBRINOLITICE ANTIFIBRINOLITICE Prescripție PR Ambalaj Cutie cu 5 fiole x 5 ml sol. inj Exp: 31.07.2022 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA DUPA ACCEPTUL IN SEAP
- Număr anunț
- DA24909208
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
- Cod CPV
- 33622100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61,72 RON
- Valoare atribuită
- 61,72 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.