Atribuită Cumpărare directă

PIEPT PUI DEZOSAT CASTRAVETI FABIO GR CONSERVF.CASTRAVETI1600G BO SALROM SARE GEMA MAR5KG OUA COD 3 CL.L 30B IF 3 30 41,22

Număr anunț
DA24914459
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,80 RON
Valoare atribuită
504,80 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,80 RON

din 504,80 RON estimat