Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta si expertiza radiologie, Documentaţie tehnică pentru certificatul de înregistrare CNCAN - alte instalaţii, pentru posturi de grafie, grafie/scopie

Număr anunț
DA24876887
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA (CUI 5021730)
Furnizor / câștigător
CONSULTANTA RADION SRL (CUI 16090352)
Cod CPV
98113100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat