Atribuită Cumpărare directă

Manseta confortabila pentru orice dimensiune a bratului Tehnologie Gentle+ pentru o umflare / dezumflare confortabila a mansetei Tehnologie PAD pentru detectarea aritmiilor Tehnologia MAM ( 3 masurari succesive, asa cum recomanda medicii) Manseta extinsa: 22-42 cm

Număr anunț
DA24884742
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
Cod CPV
33123100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,50 RON
Valoare atribuită
239,50 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

239,50 RON

din 239,50 RON estimat