Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare RCA PRONAR T653/2 cu valabilitate de 12 luni pentru GL23ADP in valoare de 299,23 lei, fara TVA, cf ofertei 844/17.01.2020 si a referatului 849/17.01.2020 - Tehnic-Parc auto.

Număr anunț
DA24882624
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66516000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
299,23 RON
Valoare atribuită
299,23 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

299,23 RON

din 299,23 RON estimat