Atribuită
Cumpărare directă
Persoană specializată într-o anumită disciplină, cum ar fi artă, paleontologie, botanică, istorie etc. în concordanţă cu natura colecţiilor gestionate şi cu modul de valorificare a acestora. Care în activitatea sa are responsabilitatea de a administra, îngriji si de a prezenta vizitatorilor colecția de care răspunde.
- Număr anunț
- DA24887925
- Autoritate contractantă
- MUZEUL JUDETEAN MURES (CUI 4323500)
- Furnizor / câștigător
- Györfy Borbála Persoană Fizică Autorizată (CUI 41024899)
- Cod CPV
- 92521000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.200 RON
- Valoare atribuită
- 5.200 RON
- Data publicării
- 21.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.