Atribuită Cumpărare directă

CARTUS BROTHER MFC2700=3 BUC CARTUS CANON IR1020=1 BUC CARTUS TONER HPLASERJET 1010=5 BUC CARTUS LEXMARK MS310DN=3 BUC CARTUS XEROX PHASER 3117=21 BUC CARTUS XEROX WC3220=1BUC DRUM XEROX LEXMARK MX310=2BUC

Număr anunț
DA24899159
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BACAU (CUI 4187255)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.792 RON
Valoare atribuită
1.792 RON
Data publicării
22.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.792 RON

din 1.792 RON estimat