Atribuită Cumpărare directă

SSD Kingston A400, 480GB, 2.5", SATA III 600

Număr anunț
DA24909658
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30216000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
234,45 RON
Valoare atribuită
234,45 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

234,45 RON

din 234,45 RON estimat