Atribuită Cumpărare directă

Se vor furniza urmatoarele produse pentru Comuna Auseu: - teava polietilena fi 110 - mufa electrofuziune 110

Număr anunț
DA24918553
Autoritate contractantă
COMUNA AUSEU (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI AUSEU) (CUI 4390488)
Furnizor / câștigător
INSTAL CASA SRL (CUI 14666999)
Cod CPV
44162500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.630,25 RON
Valoare atribuită
2.630,25 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
28.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.630,25 RON

din 2.630,25 RON estimat