Atribuită Cumpărare directă

Servicii de suport tehnic pentru tehnologia „Active Directory” si sistem integrat de email PENTRU LUNA FEBRUARIE 2020. CONFORM CONTRACT.

Număr anunț
DA24920190
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
METASOFT PLUS SRL (CUI 2748386)
Cod CPV
71356300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.759 RON
Valoare atribuită
2.759 RON
Data publicării
28.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.759 RON

din 2.759 RON estimat