Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare servicii de mentenanta pentru sistemul de securitate (sistem de alarma+supraveghere video casierie) din cadrul Primariei Orasului Curtici, aferente lunii februarie 2020, in conformitate cu descrierea dvs si a ofertei depusa cu nr. 182/09.01.2020. mai putin
- Număr anunț
- DA24902795
- Autoritate contractantă
- Orasul Curtici (CUI 3519402)
- Furnizor / câștigător
- MATRIX COMPUTERS SRL (CUI 14233804)
- Cod CPV
- 50343000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126,05 RON
- Valoare atribuită
- 126,05 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.