Atribuită Cumpărare directă

ate tehnice Putere nominală 800 W Energie de percuţie 3,1 J Număr percuţii la turaţia nominală 0 – 4.000 percuţii/min Turaţie nominală 0 – 900 rot/min Greutate 3,6 kg Lungime 354 mm Înălţime 233 mm Sistem de prindere SDS-plus Diametru de găurire beton, burghie pentru ciocan rotopercutor 4 – 28 mm Aplicare opţională domeniu beton, burghie pentru ciocan rotopercutor 12 – 18 mm Diam. de găurire în beton cu burghie carotă 68 mm Diametru maxim de găurire, zidărie, carote 82 mm Diam. max. găurire oţel 13 mm Diam. max. găurire lemn 30 mm Set de livrare Valiza profesionala (2 605 438 651) Maner suplimentar (2 602 025 191) Limitator de reglare a adancimii 210 mm (1 613 001 010) Mandrina interschimbabila SDS-plus (2 608 572 213) Mandrina rapida 13 mm (2 608 572 212) + Set mixt 11 accesorii SDS-PLUS Despre produs Performanţe ridicate şi vibraţii reduse Performanţe ridicate la găurire şi un randament cu 20% mai mare la dăltuire decât al celorlalte ciocane rotopercutoare din clasa sa Vibraţii reduse pentru o utilizare mai confortabilă datorită Bosch Vibration Control Repartizare echilibrată a greutăţii datorită construcţiei în formă de L pentru o utilizare mai plăcută Repartizare echilibrată a greutăţii datorită construcţiei în formă de L pentru o utilizare mai plăcută Stop rotaţie pentru dăltuire Cablu cu prindere pe bilă pentru prevenirea ruperilor de cablu Placă rotativă de perii colectoare pentru aceeaşi putere la funcţionarea spre dreapta şi spre stânga Stop percuţie pentru găurirea

Număr anunț
DA24907964
Autoritate contractantă
SERVICII PUBLICE ALEXANDRIA (CUI 27259202)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.498 RON
Valoare atribuită
2.498 RON
Data publicării
24.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.498 RON

din 2.498 RON estimat