Atribuită Cumpărare directă

FICAT DE PUI LA TAVITA PIEPT DE PUI DEZOSAT LA TAVITA PULPE DE PUI SUPERIOARE DEZOSATE LA TAVITA

Număr anunț
DA24902435
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 23 BOTOSANI (CUI 23133936)
Furnizor / câștigător
AVI-TOP SA (CUI 14327259)
Cod CPV
15112300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
864,80 RON
Valoare atribuită
864,80 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

864,80 RON

din 864,80 RON estimat