Atribuită
Cumpărare directă
iaurt cereale 26bc, biscuiti 24bu, varza 65kg telemea 2,4kg, rosii spaghete 36buc, ceai 20buc, muschi file 1,2kg, cascaval 1,2kg, castravei 3kg, fasole ucata 20kg, cartofi 80kg, banane 250buc, orez 10kg, ompot 2buc, oua90buc, pateu 200g 12buc, ardei 6kg, carne vita 12kg, malai 10kg, ciuperci 3kg,smantina 3kg, iocolata 30bc, lapte 12kg, nesquik 2buc, unt port 100buc, gem port 40uc, belvita 30buc, portocale 250buc, legume sote 12buc, slam 1,2kg, rosie 2kg, cons peste 30buc, euenia 30buc, morcovi 10kg, ceapa 20kg, pastarnac 10kg, telina 10kg, verdeata 20buc.
- Număr anunț
- DA24904608
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI (CUI 4941498)
- Furnizor / câștigător
- ALBERT-TOUR SRL (CUI 2323474)
- Cod CPV
- 15000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.920 RON
- Valoare atribuită
- 3.920 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.