Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ALIMENTE LAMAI 500G TR CI CARTOFI ROSII FR KG CI CARTOFI ROSII FR KG CI CARTOFI ROSII FR KG CI CARTOFI ROSII FR KG CI USTUROI ES CCA.500G BUC TELINA RO KG CI VARZA ALBA RO KG CI MORCOVI RO 1KG C.I ROSII ES KG CI ARDEI KAPIA ROSU TR KG CI DUJARDIN FASOLE FINA 2,5K BONDUELLE MAZARE CG.2,5KG MIX ARDEI FASII MULTIC.2.
- Număr anunț
- DA24899255
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA (CUI 13444099)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 384,66 RON
- Valoare atribuită
- 384,66 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.